Ръководен екип

ЛЮДМИЛА ВАСИЛЕВА

Директор

от 2001 г., преподава Философия и Гражданско образование.

Носител на националната награда „Неофит Рилски“ за високи постижения в областта на образованието.

Приемно време: сряда 14-16 ч.; четвъртък 10-12 ч.

СТЕФАН ИВАНОВ

Заместник-директор по учебната дейност

Преподава История и цивилизации и религия.

Приемно време: сряда 08-10 ч.; петък 12-14 ч.

ГАЛЯ АСЕНОВА

Заместник-директор по учебната дейност

Преподава на Начален етап

Приемно време: сряда 12-14ч.;

четвъртък 11:30-13:30ч.

НАДЕЖДА ЛАЛЧЕВА

Заместник-директор по учебната дейност

Преподава физика.

Приемно време: понеделник 12-14 ч.; петък 08:30-10:30 ч.

ФИДАНКА ДИМИТРОВА

Заместник-директор по учебната дейност


Преподава Компютърно моделиране и информационни технологии


Приемно време:

понеделник 14-16ч.;

петък 14-16ч.

ТАТЯНА РАНГЕЛОВА

Главен учител за прогимназиален и гимназиален етап

Преподава История и цивилизации и философия.

Учителска колегия и непедагогически персонал

През учебната 2021/2022 година за добри постижения на 530-те ученици полага грижи учителска колегия от 55 учители и 11 души непедагогически персонал.

Учителите непрекъснато повишават своята професионална квалификация в различни форми и участват в комисии на регионално и национално ниво. Всяка година ръководство на училището дава възможност за вътрешноучителна квалификация при различни направления.

В процеса на обучение се набляга на нови технически възможности при преподаването - интерактивни дъски, софтуер, иновативни методи на преподаване.

В училището има организация на Синдиката на български учители, в която членуват по-голямата част от педагогическите специалисти.

Те се стараят да са приятели на учениците и да им дадат добър пример.

Всяка година се организира много на брой извънкласни форми за обучение, практически уроци, както и посещения на обекти.


СПИСЪК НА УЧИТЕЛИТЕ


  1. Людмила Василева - Директор - преподавател Философия и Гражданско образование

  2. Стефан Титков Иванов - Заместник-директор по учебната дейност - преподава История и цивилизация и религия (православно християнство)

  3. Галя Асенова - Заместник-директор по учебната дейност - Преподава на начален етап

  4. Надежда Лалчева - Заместник-директор по учебната дейност - преподава Физика

  5. Фиданка Димитрова - Заместник-директор по учебната дейност - преподава Компютърно моделиране

  6. Веселин Иванов - Учител по Български език и литература

  7. Елисавета Ненчева - Учител по Български език и литература

  8. Людмила Петрова-Пеливанова - Учител по Български език и литература

  9. Антония Ваклинова - Старши учител по Английски език

  10. Кирил Дамянов - Учител по Английски език

  11. Калоян Ангелов - Учител по Английски език

  12. Марина Механджиева - Учител по Английски език

  13. Росица Петрова - Старши учител по Руски език

  14. Нели Георгиева - Учител по Математика

  15. Аделина Златкова - Старши учител по Математика

  16. Валентина Филипова - Учител по Информатика и информационни технологии

  17. Виктор Велков - Учител по информатика и Информационни технологии

  18. Татяна Рангелова - Главен учител Прогимназиален и Гимназиален етап, преподава История и цивилизация и Философия

  19. Елена Тупарова - Учител по География и икономика

  20. Надя Главшин - Старши учител по Биология и ЗО, Човекът и природата

  21. Веселина Манолова - Старши учител по Музика

  22. Спасимир Маринов - Старши учител по Изобразително изкуство

  23. Самуил Захариев - Учител по Физическо възпитание и спорт

  24. Миглена Никифорова - Учител по Физическо възпитание и спорт

  25. Гергана Танчева - Учител по Физическо възпитание и спорт

  26. Денислав Мицаков - учител по Физическо възпитание и спорт

  27. Крум Крумов - Училищен психолог

  28. Таня Петрова - Логопед

  29. Николай Иванов - Ресурсен учител

  30. Десислава Александрова - Ресурсен учител

  31. Веска Начева - Старши учител Начален етап

  32. Светлана Георгиева - Старши учител Начален етап

  33. Теодора Асенова - Старши учител Начален етап

  34. Анелия Куситасева - Старши учител Начален етап

  35. Надежда Ихтиманска - Учител Начален етап

  36. Аделина Дивилска - Учител Начален етап

  37. Димка Кехайова - Учител Начален етап

  38. Даниела Воденичарова - Старши учител Начален етап

  39. Калина Дабкова - Учител Начален етап

  40. Стефан Ангелов Иванов - Учител Начален етап

  41. Радостина Сеизова - Старши учител Начален етап

  42. Христо Иванов - Учител Начален етап

  43. Галина Бонева - Старши учител Начален етап

  44. Валентина Йосифова - Учител в ЦОУД

  45. Александрина Белчева - Учител в ЦОУД

  46. Севдалина Свободкова - Учител в ЦОУД

  47. Габриела Александрова - Учител в ЦОУД

  48. Весела Йолова - Учител в ЦОУД

  49. Ралица Цокова - Учител в ЦОУД

  50. Рени Алексова - Учител в ЦОУД

  51. Катя Евстратиева - Учител в ЦОУД

  52. Емили Митева - Учител в ЦОУД

  53. Снежанка Милева - Учител в ЦОУД

  54. Кристиян Тодоров - Учител в ЦОУД

  55. Кремена Севова - Учител в ЦОУД

  56. Анна Иванова - Учител в ЦОУД

  57. Галина Василева - Учител по Актьорско майсторство

  58. Ина Радева - Учител по Хореография

  59. Цветан Манчев - Лектор Медиация

  60. Кирил Кирилов - Лектор Управление на МПС



Непедагогически персонал:


  1. Невяна Йорданова - завеждащ административна служба

  2. Радостина Петкова - домакин

  3. Елица Рангелова - библиотекар

  4. Надя Ангелакова - Главен счетоводител

  5. Иванчо Сърнов - работник поддръжка

  6. Нели Ангелова - хигиенист

  7. Галина Антонова - хигиенист

  8. Светла Груева - хигиенист

  9. Мадлена Димитрова - хигиенист

  10. Елена Тумбакова - хигиенист

  11. Анита Ненкова - хигиенист

  12. Вилияна Илиева - хигиенист

  13. Зорка Стоичкова



СИГУРНОСТ:

Училището се охранява с видеонаблюдение и физическа охрана съгласно сключен договор с общинска охранителна фирма "Егида" ЕООД.


Добрият учител може да вдъхне надежда, да запали въображението и да внуши любов към ученето.

И когато детето започне да се радва на ученето, успехът е гарантиран!

ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ С НАШИТЕ УЧИТЕЛИ